neko.com.tr


neko.com.tr
Neko Otomotiv

Neko otomotiv 1990 yılında kurulmuş, oto elektrik aksamı, fren aksamı, akü ve müzik sistemleri konusunda uzmanlaşmış gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında birçok seçkin firmanın ürünlerini, kendi markasını taşıyan ürünlerle birlikte iç ve dış piyasalarda başarıyla satışa sunmaktadır.

1997 yılında otomotiv sektöründe Türkiye’nin ilk OTO GROSS MARKET’ini İstanbul Aksaray’da faaliyete geçirmiştir.

2000 yılında 16.000 çeşit ürünün resimli bir katalog halinde sergilendiği internet ortamında elektronik ticaret yapılabilen SANAL OTO MARKET’i kurarak otomotiv sektöründe daima ilklere imza atmaktan da gurur duymaktadır.

Firmamız modern yönetim teknikleri, kaliteli hizmet ve müşterileri ile arasındaki ilişkilere büyük önem verip, profesyonel elemanlardan oluşan 30 kişilik kadrosuyla, geniş ürün yelpazesi, güçlü sermayesi ve dağıtım ağıyla sizlere en mükemmel hizmeti vermeye devam etmektedir.

1000’nin üzerinde müşteri portföyü bulunan firmamız hergün yaklaşık 150 ayrı noktaya yaptığı servis ve Gross Market’imizde de günlük yaklaşık 130 müşterimizin siparişleri eksiksiz bir şekilde hazırlanarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkıya bağlı kalıp sektörde ilklere imza atmaya devam edecektir.

NEKO OTOMOTİV Azerbeycan, Kosova, Rusya, İran, Suriye, Makedonya, Cezayir, Mısır, Libya, Bulgaristan ve Almanya gibi ülkelere de oto yedek parça ihracatı yapmaktadır.


A L E X A ORTALAMASI

neko.com.tr

Benzer SitelerBenzer Siteler

Ülkemizde satılan Kia arabaları ve yetkili Türkiye satıcısı hakkında bilgi alabileceğiniz ...
www.kia.com.tr
Otomobil tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir duvar kağıdı kaynağı olmayı hedefleyen ve her g...
www.arabakatalog.com
Kayseri´de bulunan Volkswagen, Audi yetkili Satıcı olan Özsa Otomotiv´in web sitesi
www.ozsa.com
Honda otomobilleri satıcısı olan firmanın sitesinde şirket profili, insan kaynakları, ilet...
www.yazeksotomotiv.com.tr