muneccim.com


Muneccim.com

Yıllarca gazetelerin ve dergilerin 'dolgu maddesi' olarak kullandığı fal konusu son zamanlarda bağımsız dergi, kitap, kitapçık gibi yayınlar sayesinde ticari bir sektör olma yolunda hızla ilerliyor. Bu konuda Internet'te de boş durulmuyor elbette. muneccim.com adresinde açılan Fal sitesi de bunlara iyi bir örnek. Gerçi şu an paralı herhangi bir hizmet yok. Ancak gelecekte böyle bir yapıya kavuşması için gereken her şey mevcut bulunuyor.
Siteye girer girmez yapmanız gereken şey 'beklemek'. Ana sayfa size site hakkındaki tüm detayları veriyor. Sitenin size sunduğu hizmetleri inceledikten sonra tek yapmanız gereken, seçim yapıp keyfini çıkartmak. Günlük Falınız, Yükselen Burcunuz, Burç Özellikleri, Uyumlu Burcunuz gibi yeni bir insanla tanışır tanışmaz 'Burcun ne?" gibi sorular soran parapsikolojik ruh hastaları için saatler harcatacak birçok seçim arasından bizim ilgimizi en çok 'Ünlüler' bölümü çekti. Aslan burcundan olanların Napolyon, Mussolini, Fidel Castro, Kraliçe Elizabeth, Prenses bilmemne gibi kişiler olduğunu görünce hem koltuğumuz kabardı, hem de biz ola ola gazeteci olabildik diye hayıflandık. Hayır konudan ne zaman koptuk, hangi çizgiden uzaklaştık onu da bilemiyoruz yani...
İlginç içeriklerden birisi ise 'Fal Gönderme' bölümü. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın e-mail adresini giriyor ve burcunu seçiyorsunuz, ardından bugünkü, dünkü ya da yarınki falını ona yollayabiliyorsunuz. Bu oldukça akıllıca düşünülmüş bir konu. Biz pek anlamasak da, 'yıldız haritası' vs. gibi uygulamalar da hoş olurdu hani.


A L E X A ORTALAMASI

muneccim.com

Benzer SitelerBenzer Siteler

Burçların yorumları, günlük ve haftalık burç falları okunabilir, rüya yorumlarına ve çeşit...
www.burckolik.com
Astroloji... Mistisizm... Mitoloji... astroloji - fal - burçlar - zodiak burçları - kahve ...
www.astroloji.gen.ms
Burçların yorumları, günlük ve haftalık burç falları okunabilir, rüya yorumlarına ve çeşit...
www.burckolik.com
Balık burcunun özelliklerinin anlatıldığı,balık burcu insanlarının düşünceleri ve müzik ku...
www.baliknet.tripod.com