robertobene.com


robertobene.com
robertobene

robertobene
Roberto Bene Pırlanta tüm sektör içerisinde takip edilen, kuyumcuların ve üreticilerin kendilerine baz aldıkları ve çoğu kategoride fiyatları belirleyen pırlanta sitelerinden bir tanesidir.

Roberte Bene markası Türk tüketicisinin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir. Roberto Bene'nin kurucuları sektörde çok eskiye dayanan bir geçmişe sahiptirler. Bu açıdan Türkiye'de pırlanta sektöründe ne gibi boşluklar olduğunu iyi bilmekte ve bunu değerlendirerek son kullanıcılarımıza uygun fiyata, pırlanta kalitesinden hiç ödün vermeden hizmet vermektedirler.
Roberto Bene şu anda Türkiye'de internet üzerinde hizmet veren 2-3 tane parmakla sayabileceğimiz pırlanta takı satıcılarından daha elastiki, geleceği gören, vizyon sahibi bir firma olup, yanılıp deneyerek öğrenmeye çalışan elektronik ticaret sitelerinden değil, işini bilen gerçek anlamda profesyonel bir kadroya sahiptirler. Önümüzdeki bir yıl içerisinde de Türkiye’nin kendi sektöründe lider e-ticaret firması olacaktır ve bu yolda gece gündüz demeden hızla yoluna devam etmektedir.

Firmamız kuyumculuğun yanında mühendislik, otelcilik, yazılım ve kağıt sektöründe de şirketleri olup bu alanlarda da oldukça başarılı bir geçmişe sahiptirler. Toplam 25 yıllık geçmişimizde her işimizi başarı ve alnımızın akıyla sürdürdük.

Firmamızdaki fiyat politikamızda da oldukça rekabetçi olduğumuz kolayca görülebilmektedir. Tüm ürünlerin fiyatlarını teker teker çok detaylı inceleyerek hesaplanmaktadır. Hedefimiz Roberto Bene markasını Türkiye'nin sadece seçkin kuyumcularına sokarak müşterilerimize daha kolay ulaşabilmektir.
robertobene


A L E X A ORTALAMASI

robertobene.com

Benzer SitelerBenzer Siteler

Biz AKSARAY SU ARITMA olarak bu işe diğer firmalara tepki olarak girdik. Diğer firmalar su...
www.suaritmaaksaray.com
Sky; Emlak, inşaat ve turizm şirketi olarak Alanya Mahmutlar bölgesinde hiz...
www.sky-realestate.com
Magazamız beyaz esya mobilya elektronik ürünler üzerine kurulu bir müessesedir her türlü e...
www.erolmobilya.bz.tc
araç buzdolabı, pendik marina, medikal buzdolabı, cf-25 buzdolabı, karavan buzdolabı, mari...
www.marinsogutma.com